Novinky

Trendy vůní roku 2024

Jaro a s ním i celý rok 2024 je v plném proudu. Víte, jaké jsou trendy pro letošní rok a s jakou vůní rozhodně nešlápnete vedle?

Letos v módě parfémů frčí udržitelnost a transparentnost. Hledáme ty parfémy, které dlouho vydrží a jsou hodnotné. Ve spojení s touhou po nadčasové eleganci a klidném, spokojeném životě bez potíží se do popředí dostává spojení klasických ingrediencí spolu s velmi neobvyklými vůněmi. Naše vůně NEFRITO tyto trendy báječně splňují. Kterými se necháte zlákat vy?

Přírodní ingredience a rostlinné složky solidní kvality získaných férovým způsobem bez ubližování přírodě rozhodně hrají v letošním roce prim. Sentimentální vanilka, výrazné koření i hřejivé tóny mošusu a ambry, jsou letos velmi vyhledávanými již v jarních a letních měsících, přestože dříve jsme je považovali za vůně těžší, tedy podzimní a zimní. Letos se ale společnost chce cítit báječně po celý rok - a právě tyto vůně vyzařují pokoj, dobrou pohodu, klid a bezpečí, které v současném světě rozjitřeném ekonomickou krizí tolik potřebujeme.

Klasické vůně se letos až neobyčejně intenzivně snoubí s vůněmi exotických a neobvyklých esencí volajících po jednoduchosti. Netradiční ingredience, jako jsou yuzu, oud, kadidlo či myrha dodávají parfémům hloubku a neobvyklý nádech, jež nezapomenete, stejně jako hezké vzpomínky. Kombinaci zmíněných surovin podporují také svěží a čisté vůně citrusů a bílých květů, jež každému rozjasní den a zvednou náladu.

V letošním roce proto jednoznačně vyniknete s našimi parfémy Aura, Lilian, Veronika a Victoria z dámské řady, nebo s vůněmi, Thomas či Viktor z kolekce pánské. Ať již preferujete vůně jakékoliv, rok 2024 můžeme směle prohlásit za rok neobvyklých kombinací, rok experimentování i návratu k tomu dobrému, bezpečnému a známému. K tomu, co bylo.

Jaký parfém vybrat na rande, kino s přáteli a nebo pracovní večeři?

Pomůžeme Vám s výběrem toho nejlepšího parfému.

Parfém je jedním z nejpřitažlivějších doplňků, který může vytvořit nezapomenutelný dojem. Správná vůně vám může pomoci vyjádřit svou osobnost, vyvolat emocionální reakce a posílit sebevědomí. Ale jaký parfém vybrat na konkrétní příležitosti, jako je rande, kino s přáteli a nebo pracovní večeře?  V tomto článku se dozvíte jak najít ten správný parfém pro každou událost.

Rande je časem, kdy chcete zapůsobit a vytvořit nezapomenutelný dojem. Doporučujeme zvolit vůni, která je příjemná, zároveň však zanechává subtilní a přitažlivý stopu. Florální vůně s jemnými tóny růže, jasmínu nebo levandule jsou skvělou volbou pro romantické rande. Nezapomeňte ale, že méně je více - příliš intenzivní parfém může přehlušit vaši přirozenou vůni.

Z naší nabídky jsme pro Vás vybrali parfémy:

dámské: VICTORIE, VERONIKA, VALERIE, ROSALIE

pánské: VIKTOR, DOPE

 

Když se chystáte na neformální setkání s přáteli, chcete se cítit svěže a energicky. Volte vůni, která je osvěžující a svěží, a přitom vás obklopuje příjemným aroma. Citrusové nebo ovocné vůně s tóny jako je bergamot, pomeranč, nebo jablko jsou skvělým výběrem. Udrží vás v dobře naladěné atmosféře a dodají vám charismatický nádech.

Z naší nabídky jsme vybrali parfémy:

dámské: LILIAN, VICTORIA, VERONIKA

pánské: VIKTOR, THOMAS

 

Pracovní večeře vyžaduje profesionální, ale přesto sofistikovanou vůni, která vás bude reprezentovat. Volte parfémy s elegantním a decentním charakterem, které nebudou příliš výrazné. Dřevité nebo kořeněné vůně s tóny jako santalové dřevo, cedr, vanilka nebo skořice jsou pro tuto příležitost ideální. Budou vás provázet po celý večer s elegancí a sebevědomím.

Z naší nabídky se skvělé hodí:

dámské: CHRISTINE, ROSALIE, AURA, MARILYN

pánské: DOPE, WILLIAM

 

Pamatujte, že každý parfém reaguje jinak s vaší osobní chemií, a proto je vždy doporučeno aplikovat ho na vlastní pokožku. 

Nyní máte ve svých rukou několik tipů. Věříme, že se správným výběrem se stanou vaše chvilky uvolněnými a nezapomenutelnými. 

 

2 položek celkem