NEFRITO® AURA dámský parfém 50 ml

Parfém Aura je určen pro ženu – bohyni přírody, čistou éterickou bytost navracející se ke svým kořenům. Jedinečný parfém, který kolem každé bohyně vytvoří ...celý příběh

 

HLAVA (první přivonění) 

bergamot (citrus ve tvaru pomeranče), Ylang Ylang (kananga vonná), zelenavé tóny

SRDCE (voní další cca 3-4 hodiny)

jasmín, konvalinka, fialka, růže, pelargonie, hyacinth 

ZÁKLAD (méně intenzivní tóny trvající dlouhou dobu)

ambrette (rostlinné pižmo), vetyver, bílé pižmo

 

IKONA_S_LASKOU

Můžeme doručit do:
26.7.2024
Skladem (>10 ks)
Kód: 144
2 000 Kč 1 653 Kč bez DPH
Kategorie: KOMPLETNÍ NABÍDKA
? Charakter vůně: Květinové, Svěží
FEROMONY: NE
Obsah esenciálních olejů: 25%
? HLAVA: Citron - Sicílie, Rozmarýna - Tunis, zelenavé tóny, Bergamotský pomeranč
? SRDCE: Kapradina, Jasmín - Egypt, Skořice - Sri Lanka, Bazalka - Vietnam
? ZÁKLAD: Santalové dřevo - Kaledonie, Čedarové dřevo - Texas, Pačuli z Indonesie, Mech - Francie, Amber

hlava

HLAVA (při přivonění)

bergamot (citrus ve tvaru pomeranče), Ylang Ylang (kananga vonná), zelenavé tóny


srdce

SRDCE (voní další cca 3-4 hodiny)

jasmín, konvalinka, fialka, růže, pelargonie, hyacint 


zaklad

ZÁKLAD (dlouho trvající tóny)

ambrette (rostlinné pižmo), vetyver, bílé pižmo

 

Nefrito fotka copy


 

NEFRITO® AURA dámský parfém 50 ml

 

Parfém Aura je určen pro ženu – bohyni přírody, čistou éterickou bytost navracející se ke svým kořenům. Jedinečný parfém, který kolem každé bohyně vytvoří laskavou auru vůně lesa a čisté přírody, zaujme citrusovou vůní, jež přechází do vůně rostlin a bylin. Aura Vás pohltí a přenese do míst ticha, klidu a míru, moudrosti, harmonie a dokonalého souznění s přírodou. Luxusní vůně dřevitého charakteru jen umocňují atmosféru někdy mírné a krásné, jindy divoce rozmanité tundry i tajgy.

 

Aura. Takhle voní příroda.

Parfém Aura, spolu s Victorií a Lilien, patří do trojice našich nejprodávanějších dámských parfémů. Pokud tedy sháníte vhodný dárek a neradi byste šlápli vedle, Aura je velice oblíbenou vůní, která neurazí, ale naopak nadchne a potěší téměř každou ženu. Přestože jsou složky parfému ze vzdálených až exotických lokalit, vůní připomínají naši českou přírodu a také krásu, která je v ní ukryta.

Parfém Aura je jako moudrá a krásná lesní bytost, žena, která ví, kde odkud pochází a kam se navrátit, je jako bohyně přírody těsně před splynutím s přírodou samotnou. Nosit na sobě parfém Aura, je jako odít se do kopretin, ležet v mechu a dýchat čerstvý vzduch nezkažené přírody, pozorovat všechny sytě zelené rostliny a byliny i hladit drsnou kůru letitých, smůlou vonících stromů. Kdyby Aura mohla mluvit, zcela jistě by šeptala jako koruny stromů, nebo zurčela jako zapomenutý lesní potůček. Aura je velice jemnou, čistou a krásnou vůní připomínající moudrou matku lesa.

Hlavu parfému Aura tvoří citrusy, které perfektně ladí s uhrančivou vůní jasmínu skrývající vůni fialky, konvalinky či pelargonie. Smyslná vůně božského vetyveru pak dotváří bezchybný soulad s méně výrazným, ale o to vzácnější rostlinným pižmem. Aura při každém přivonění zanese doprostřed rozkvetlé louky plné zářivých květin.

Parfém Aura můžete zakoupit také jako součást dárkové kazety, která je již druhým rokem naprostým bestsellerem mezi našimi výrobky, a je tak určitě i vhodným dárkem pro ženu každého věku.

 

 

 

---

NEFRITO®

Vždy jsme toužili po vlastním parfému.

Jsme rodinná firma založená roku 2014

Stejně jako parfém je složený z mnoha různých esencí i naše společnost NEFRITO® laboratories se skládá z mnoha různých osobností, které však dohromady vytváří harmonii. Postupně jsme si uvědomili že právě síla rodinné firmy je něco výjimečného a začali jsme dávat charakter a jména našim parfémům podle našich nejbližších. Takto vznikly parfémy jako Elizabeth, Victoria, Lilian a další.

 


 

portrety-upraveno_5 

 ---

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: