NEFRITO® VIKTOR pánský parfém 50 ml

Parfém Viktor voní jako muž snů, který si dokáže podmanit úplně každou ženu. Bezkonkurenčně nejnádhernější parfém naší nabídky je totiž plný protikladů ...celý příběh.

 

- Pánský parfém s 25 % esenciálních olejů.

- Obsahuje exkluzivní esence. 

 

HLAVA (první přivonění)

mandarinka, grapefruit, bergamot

SRDCE (voní další cca 3-4 hodiny)

levandule, iris, pigment, muškátový květ, růže

ZÁKLAD (méně intenzivní tóny trvající dlouhou dobu)

cedrové dřevo, santalové dřevo, ambra a mošus

 

IKONA_S_LASKOU

Můžeme doručit do:
22.5.2024
Skladem
Kód: 226
2 000 Kč 1 653 Kč bez DPH
Kategorie: KOMPLETNÍ NABÍDKA
způsob nošení: lehký
převládají: květiny
extra: 25% esenciálních olejů
vhodný pro: muže
? Obsah esenciálních olejů: 25%
FEROMONY: NE
? HLAVA: Švestka, Broskev, Fialky
? SRDCE: Růže, Orchidej, Magnolie
? ZÁKLAD: Mošus, Vanilka, Santalové dřevo

hlava

HLAVA (při přivonění)

mandarinka, grapefruit, bergamot


srdce

SRDCE (voní další cca 3-4 hodiny)

levandule, iris, pigment, muškátový květ, růže


zaklad

ZÁKLAD (dlouho trvající tóny)

cedrové dřevo, santalové dřevo, ambra a mošus

 

P3284899


 

NEFRITO® VIKTOR pánský parfém 50 ml

 

Parfém Viktor voní jako muž snů, který si dokáže podmanit úplně každou ženu. Bezkonkurenčně nejnádhernější parfém naší nabídky je totiž plný protikladů. Květinový, ale zároveň mužsky kořeněný. Kořeněný, ale zároveň svěží jako vánek v pouštní oáze. Jemný a zároveň silný, sebevědomý a nepolapitelný. Zkrátka osobitý a nevtíravý. 
 

Viktor je jako James Bond. Obklopený tichou silou.

Oblečete-li si Viktora, budete jako James Bond. Tichý, silný, vyrovnaný, klidný a zároveň osobitý i sexy. Charisma a elegance, šarm a sebejistota, elegance i hloubka. Zkrátka úchvatná kombinace, kterou si podmaníte každou ženu.

Parfém Viktor, na rozdíl od většiny našich dalších parfémů, není spojen s konkrétní osobou, ale jde o představu naprosto ideálního a dokonalého muže mnoha žen. Rozhodný, vyrovnaný a silný, muž, který vždy ví, co je správné udělat a ihned jedná. Mužnost ale není tvrdost! Parfém Viktor je určen pro muže, u nějž se žena cítí zcela výjimečně, bezpečně a s nímž se nikdy nenudí.

Parfém Viktor je tvořen ovocnými vůněmi, které přechází do vůně květin. Pokud jste se právě polekali, protože nechcete, aby muž voněl jako květinka, ale namísto toho zcela osobitě, sebevědomě a především mužně, můžete se zase upokojit. Ovocné a květinové tóny, (které lze naplno cítit jen prvních pár minut po aplikaci), slouží jen pro celkové odlehčení parfému, přinášející potřebnou svěžest do kořenitých tónů základu parfému.

Právě základ parfému, jež je důležitý pro výslednou vůni parfému, tvoří stabilní a neměnné tóny, pevnou skálu, na níž se dá stavět. Takovou skálu, jakou bude každý muž, nosící parfém Viktor, způsobuje silná koncentrace exoticky dřevitých tónů vzácného santalového dřeva, nasládlé vanilky a především tónů mošusu lehkých jako vánek, dříve získávaných ze žláz zvířat (nyní však plně nahrazených vůněmi vyráběnými uměle).

Na parfému Viktor je, mimo úchvatnou vůni, perfektní také jeho výdrž – i po třech dnech lze z oblečení v šatníku cítit jeho vysoce přitažlivou vůni. S parfémem Viktor budete idolem každé ženy i vy!

 

Malá zajímavost na závěr: exotický nádech, který si s sebou mošus nese, vaše smysly přivede do arabských zemí. Jak je to možné? Bývá zde totiž obvykle přidáván do omítky, a tak při každém doteku slunečních paprsků příjemně provoní místnost.

---

NEFRITO®

Vždy jsme toužili po vlastním parfému.

Jsme rodinná firma založená roku 2014

Stejně jako parfém je složený z mnoha různých esencí i naše společnost NEFRITO® laboratories se skládá z mnoha různých osobností, které však dohromady vytváří harmonii. Postupně jsme si uvědomili že právě síla rodinné firmy je něco výjimečného a začali jsme dávat charakter a jména našim parfémům podle našich nejbližších. Takto vznikly parfémy jako Elizabeth, Victoria, Lilian a další.

 


 

portrety-upraveno_5 

 ---

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: