NEFRITO® DOPE parfém s feromony 50 ml

Parfém Dope je ušitý na míru každému muži, který chce krásně vonět, být nekonečně sexy a zároveň přinášet pohodovou atmosféru do každé společnosti. Tato medově sladká pánská vůně je unikátní svou kombinací ostrých citrusových tónů a teplých, jemných vůní dřevin. Vůně DOPE je tak příjemná, že padne téměř každému muži. Váháte-li s výběrem pánského parfému, DOPE Vám srdečně doporučujeme! ...celý příběh

 

HLAVA (první přivonění)

mandarinka z Itálie, peppermint, grapefruit, cinnamon ze Srí Lanky

SRDCE (voní další cca 3-4 hodiny)

santalové dřevo, cedrové dřevo, tabák

ZÁKLAD (méně intenzivní tóny trvající dlouhou dobu)

ambra, pižmo

 

IKONA_S_LASKOU

 

Můžeme doručit do:
26.7.2024
Skladem (>10 ks)
Kód: 123
2 000 Kč 1 653 Kč bez DPH
Kategorie: KOMPLETNÍ NABÍDKA
? Charakter vůně: Dřevité
? Obsah esenciálních olejů: 25%
? FEROMONY: ANO
? HLAVA: Mandarinka - Itálie, Pappermint, Grapefruit, Cinnamon - Sri Lanka
? SRDCE: Jasmín - Egypt, Lilie nížinná, Hyacinth
? ZÁKLAD: Med, Bílý Muškát
NEFRITO DOPE II WEB 1000
ZDARMAZDARMA

hlava

HLAVA (při přivonění)

mandarinka z Itálie, peppermint, grapefruit, cinnamon ze Srí Lanky


srdce

SRDCE (voní další cca 3-4 hodiny)

santalové dřevo, cedrové dřevo, tabák


dřevitý_NEFRITO-INFOGRAFIKA

ZÁKLAD (méně intenzivní tóny trvající dlouhou dobu)

ambra, pižmo

 

 

PB017582 kopie


 

NEFRITO® DOPE pánský parfém s feromony 50 ml 

Parfém Dope je ušitý na míru každému muži, který chce krásně vonět, být nekonečně sexy a zároveň přinášet pohodovou atmosféru do každé společnosti. Tato medově sladká pánská vůně je unikátní svou kombinací ostrých citrusových tónů a teplých, jemných vůní dřevin. Vůně DOPE je tak příjemná, že padne téměř každému muži. Váháte-li s výběrem pánského parfému, DOPE Vám srdečně doporučujeme!

Když jsme tvořili složení parfému DOPE, chtěli jsme vyrobit ten nejvoňavější pánský parfém všech dob. A povedlo se to fantasticky. Parfém DOPE je naprostým bestsellerem všech našich vůní. Je to snad tím, že připomíná báječný volný letní den u moře? Neváhejte a užijte si pocit pohody, léta i smyslnosti také Vy s naší vůní DOPE!

První přivonění k parfému DOPE je jako cítit ranní sluneční paprsky jasně ozařující zahrady plné šťavnatých citrusů v oblíbené italské destinaci. Prudce zářící slunce jako kdyby přímo rozpalovalo stromy plné mandarinek a grapefruitů, které se rosí kapkami své ostré, svěží vůně. Všudypřítomná vůně máty jen podtrhuje příjemnou ranní atmosféru.

Po svěžím ránu plném šťavnaté vůně přichází medově nasládlé tóny odpoledního pobytu na pláži. Je to jako odpočívat po koupeli v moři přímo pod cedry a santalovníky, jejichž vůně vyvolává pocit bezpečí, klidu a jistoty.

Odpolední klid přechází do večerního ruchu restaurací a barů plných smyslných pohledů a vášnivých nocí. Nekonečně sexy doteky cizokrajné ambry a vzácného pižma přirozeně zvýší Váš sex-appeal tak, že pro dámy budete neodolatelný. To všechno můžete zažívat každý den znovu a znovu, i když zrovna nejste na letní dovolené. Objednejte si náš parfém DOPE a staňte se druhým Jamesem Bondem ještě dnes.

  

 

---

NEFRITO®

Vždy jsme toužili po vlastním parfému.

Jsme rodinná firma založená roku 2014

Stejně jako parfém je složený z mnoha různých esencí i naše společnost NEFRITO® laboratories se skládá z mnoha různých osobností, které však dohromady vytváří harmonii. Postupně jsme si uvědomili že právě síla rodinné firmy je něco výjimečného a začali jsme dávat charakter a jména našim parfémům podle našich nejbližších. Takto vznikly parfémy jako Elizabeth, Victoria, Lilian a další.

 


 

portrety-upraveno_5 

 ---
Nevyplňujte toto pole:
KN Avatar autora Super 23.2.2021 16:54
Vůně je perfektní. Doporučil bych svým přátelům. Maximální vstřícnost personálu. Palec nahoru.