NEFRITO® WILLIAM pánský parfém 50 ml

Parfém William je jako stvořený pro každého opravdového, upřímného a aktivního muže. Osvěžující síla tohoto parfému je ukryta v geniální kombinaci ovocných tónů přecházejících do temných odstínů růží, skořice a ořechů. Pečlivě vybrané francouzské esence bílých dřevin, karamelu a ...celý příběh  

 

HLAVA (první přivonění) 

grapefruit, mandarinka

SRDCE (voní další cca 3-4 hodiny)

růže, pomerančový květ, skořice, muškátový ořech

ZÁKLAD (méně intenzivní tóny trvající dlouhou dobu)

pačuli, bílé dřevo, karamel, ambra, bílá kůže

 

IKONA_S_LASKOU

Můžeme doručit do:
22.5.2024
Skladem
Kód: 61
2 000 Kč 1 653 Kč bez DPH
Kategorie: KOMPLETNÍ NABÍDKA
způsob nošení: těžký
převládají: dřeviny
extra: 25% esenciálních olejů
vhodný pro: muže
? Obsah esenciálních olejů: 25%
FEROMONY: NE
? HLAVA: Mandarinka, Pomeranč, ovocné tóny
? SRDCE: Růže, Skořice, Ořechy, Fialka
? ZÁKLAD: Pačuli z Indonesie, Bílá kůže, Cedrové dřevo, Karamel, Jantar
NEFRITO WILLIAM II WEB
ZDARMAZDARMA

hlava

HLAVA (při přivonění)

grapefruit, mandarinka


srdce

SRDCE (voní další cca 3-4 hodiny)

růže, pomerančový květ, skořice, muškátový ořech


zaklad

ZÁKLAD (dlouho trvající tóny)

pačuli, bílé dřevo, karamel, ambra, bílá kůže

 

PB218578


 

NEFRITO® WILLIAM pánský parfém 50 ml

Parfém William je jako stvořený pro každého opravdového, upřímného a aktivního muže. Osvěžující síla tohoto parfému je ukryta v geniální kombinaci ovocných tónů přecházejících do temných odstínů růží, skořice a ořechů. Pečlivě vybrané francouzské esence bílých dřevin, karamelu a surově zpracované kůže vám vždy přinesou dlouhotrvající vůni a podpoří tak Vaše přirozené přednosti.

Jako téměř každý z našich parfémů, i WILLIAM má svůj osobitý příběh. Pánská vůně se jménem WILLIAM byla totiž vytvořena na počest jednoho ze zakladatelů firmy NEFRITO®, pana Viléma Čapka. Právě vznešené jméno parfému William, je anglickým překladem českého jména Vilém, jehož význam znamená „člověk pevné vůle“. A přesně takový náš parfém, i jeho pan majitel, jsou!

Parfém WILLIAM je předobrazem dokonalého galantního gentlemana, který se krásně stará o svoji dámu, zároveň ale zůstává stálým a skromným mužem. Parfém William srdečně doporučujeme každému muži, který se cítí být skutečným chlapem a dokáže být dámě svého srdce dokonalým partnerem.

První přivonění k parfému přináší příjemné tóny svěžích citrusů – mandarinky a grepu, které tvoří dokonalou symfonii se sladšímí květinovými vůněmi rudých růží symbolizujících přitažlivost a drobných zářivě bílých květů pomerančů připomínajících skromnost, ochotu a něžnost. Vůni květů a ovoce k dokonalosti dokreslují hřejivé kořeněné vůně skořice a muškátového ořechu, vyjadřují stálost, upřímnost i oddanost.

Základ parfému, připomínající stabilitu každého dospělého muže, tvoří vzácné dřevo pačuli spolu s karamelem, cizokrajnou ambrou a poněkud neobvyklou surovinou, jíž je surově zpracovaná bílá kůže.

Probuďte i Vy své smysly a předveďte své silné stránky s naším bezchybným parfémem WILLIAM.

---

NEFRITO®

Vždy jsme toužili po vlastním parfému.

Jsme rodinná firma založená roku 2014

Stejně jako parfém je složený z mnoha různých esencí i naše společnost NEFRITO® laboratories se skládá z mnoha různých osobností, které však dohromady vytváří harmonii. Postupně jsme si uvědomili že právě síla rodinné firmy je něco výjimečného a začali jsme dávat charakter a jména našim parfémům podle našich nejbližších. Takto vznikly parfémy jako Elizabeth, Victoria, Lilian a další.

 


 

portrety-upraveno_5 

 ---
Nevyplňujte toto pole:
LK Avatar autora Divine William pánský parfém 30.12.2018 11:10
krásně voní, výrazný, ale nevtíravý, vůně vydrží několik dnů i po vyprání manželova oblečení je stále cítit. Vřele doporučuji i pro muže po padesátce