NEFRITO® AURA 100ml + HAIR KERATIN 200ml, dárková kazeta

Božská Aura je tu pro Vás nyní ve dvojnásobném balení (100ml), spolu s HAIR KERATIN LUXURY CARE SÉREM (200ml). Sérum je parfémováno také Aurou, tudíž Vás její příjemná vůně neopustí ani při péči o krásné vlasy. Vše je zabaleno v luxusním dárkovém balení a za výhodnou cenu.

 Přečíst celý příběh parfému Aura...

 

 

HLAVA (první přivonění) 

bergamot (citrus ve tvaru pomeranče), Ylang Ylang (kananga vonná), zelenavé tóny

SRDCE (voní další cca 3-4 hodiny)

jasmín, konvalinka, fialka, růže, pelargonie, hyacinth 

ZÁKLAD (méně intenzivní tóny trvající dlouhou dobu)

ambrette (rostlinné pižmo), vetyver, bílé pižmo

 

IKONA_S_LASKOU

 
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Skladem
Kód: 270
3 200 Kč 2 645 Kč bez DPH
Kategorie: KOMPLETNÍ NABÍDKA
II WEB aura giftbox opraveno
ZDARMAZDARMA

II_WEB_aura-giftbox_opraveno 


OBSAH BALENÍ: 

NEFRITO® AURA dámský parfém 100 ml

Parfém Aura je určen pro ženu – bohyni přírody, čistou éterickou bytost navracející se ke svým kořenům. Jedinečný parfém, který kolem každé bohyně vytvoří laskavou auru vůně lesa a čisté přírody, zaujme citrusovou vůní, jež přechází do vůně rostlin a bylin. Aura Vás pohltí a přenese do míst ticha, klidu a míru, moudrosti, harmonie a dokonalého souznění s přírodou. Luxusní vůně dřevitého charakteru jen umocňují atmosféru někdy mírné a krásné, jindy divoce rozmanité tundry i tajgy.

 

Aura. Takhle voní příroda.

Parfém Aura, spolu s Victorií a Lilien, patří do trojice našich nejprodávanějších dámských parfémů. Pokud tedy sháníte vhodný dárek a neradi byste šlápli vedle, Aura je velice oblíbenou vůní, která neurazí, ale naopak nadchne a potěší téměř každou ženu. Přestože jsou složky parfému ze vzdálených až exotických lokalit, vůní připomínají naši českou přírodu a také krásu, která je v ní ukryta.

Parfém Aura je jako moudrá a krásná lesní bytost, žena, která ví, kde odkud pochází a kam se navrátit, je jako bohyně přírody těsně před splynutím s přírodou samotnou. Nosit na sobě parfém Aura, je jako odít se do kopretin, ležet v mechu a dýchat čerstvý vzduch nezkažené přírody, pozorovat všechny sytě zelené rostliny a byliny i hladit drsnou kůru letitých, smůlou vonících stromů. Kdyby Aura mohla mluvit, zcela jistě by šeptala jako koruny stromů, nebo zurčela jako zapomenutý lesní potůček. Aura je velice jemnou, čistou a krásnou vůní připomínající moudrou matku lesa.

Hlavu parfému Aura tvoří citrusy, které perfektně ladí s uhrančivou vůní jasmínu skrývající vůni fialky, konvalinky či pelargonie. Smyslná vůně božského vetyveru pak dotváří bezchybný soulad s méně výrazným, ale o to vzácnější rostlinným pižmem. Aura při každém přivonění zanese doprostřed rozkvetlé louky plné zářivých květin.

Parfém Aura můžete zakoupit také jako součást dárkové kazety, která je již druhým rokem naprostým bestsellerem mezi našimi výrobky, a je tak určitě i vhodným dárkem pro ženu každého věku.

NEFRITO® Hair keratin luxury care serum 200ml

 

Hair keratin serum posiluje vlasy, vyživuje je a pomáhá jim být silnější, pružnější i lesklejší. Keratin účinně působí při regeneraci oslabených a poškozených vlasů. Hair keratin serum je parfémováno Aurou, jedním z našich bestsellerů posledních let, co se týče nabídky dámských parfémů.

Vlasové sérum aplikujte důkladným vmasírováním na suché, umyté vlasy a nechte působit. Poté rozčešte hřebenem. Vlasy neoplachujte.

 

PARFÉM AURA 50 ML  

 

 

---

NEFRITO®

Vždy jsme toužili po vlastním parfému.

Jsme rodinná firma založená roku 2014

Stejně jako parfém je složený z mnoha různých esencí i naše společnost NEFRITO® laboratories se skládá z mnoha různých osobností, které však dohromady vytváří harmonii. Postupně jsme si uvědomili že právě síla rodinné firmy je něco výjimečného a začali jsme dávat charakter a jména našim parfémům podle našich nejbližších. Takto vznikly parfémy jako Elizabeth, Victoria, Lilian a další.

 


 

portrety-upraveno_5 

 ---

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: