NEFRITO® NÁUŠNICE ZLATÝ MOTÝL

Zlaté naušnice v podobě motýla - symbol elegance a svobody

Naušnice jsou neodmyslitelnou součástí každého šperkovníku a zlaté naušnice v podobě motýla jsou zcela jedinečným kouskem, který vás okouzlí svou elegancí a nadčasovým designem. Tyto nádherné naušnice spojují krásu zlata s kouzlem motýla, čímž vytvářejí dokonalou kombinaci stylového a symbolického šperku.

Náušnice jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata o celkové hmotnosti 1,3g, které zajišťuje jejich trvanlivost a jasný lesk. Každý detail motýla je precizně zpracován, aby zachytil jeho jemnost a krásu. Motýl symbolizuje transformaci, proměnu a svobodu, a tyto naušnice přinášejí jeho duch do vašeho šperkovníku.

Jedná se o ruční práci a autorem tohoto šperku je zlatnice Radka Kratochvílová.

 

 

 
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Skladem
Kód: 304
5 890 Kč 4 868 Kč bez DPH
Kategorie: KOMPLETNÍ NABÍDKA

---

NEFRITO®

Vždy jsme toužili po vlastním parfému.

Jsme rodinná firma založená roku 2014

Stejně jako parfém je složený z mnoha různých esencí i naše společnost NEFRITO® laboratories se skládá z mnoha různých osobností, které však dohromady vytváří harmonii. Postupně jsme si uvědomili že právě síla rodinné firmy je něco výjimečného a začali jsme dávat charakter a jména našim parfémům podle našich nejbližších. Takto vznikly parfémy jako Elizabeth, Victoria, Lilian a další.

 


 

portrety-upraveno_5 

 ---

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: