NEFRITO® Hair keratin luxury care serum 200ml

Hair keratin serum posiluje vlasy, vyživuje je a pomáhá jim být silnější, pružnější a lesklejší. Keratin účinně působí při regeneraci oslabených a poškozených vlasů. Hair keratin serum je parfémováno naším best-sellerem, dámským parfémem Aura.

 

IKONA_S_LASKOU

Můžeme doručit do:
20.6.2024
Skladem
Kód: 273
699 Kč 578 Kč bez DPH
Kategorie: KOMPLETNÍ NABÍDKA

NEFRITO® Hair keratin luxury care serum 200ml

 

Hair keratin serum posiluje vlasy, vyživuje je a pomáhá jim být silnější, pružnější a lesklejší. Keratin účinně působí při regeneraci oslabených a poškozených vlasů. Hair keratin serum je parfémováno Aurou, jedním z našich bestsellerů posledních let, co se týče nabídky dámských parfémů.

Valsové sérum aplikujte důkladným vmasírováním na suché, umyté vlasy a nechte působit. Poté rozčešte hřebenem. Vlasy neoplachujte.

---

NEFRITO®

Vždy jsme toužili po vlastním parfému.

Jsme rodinná firma založená roku 2014

Stejně jako parfém je složený z mnoha různých esencí i naše společnost NEFRITO® laboratories se skládá z mnoha různých osobností, které však dohromady vytváří harmonii. Postupně jsme si uvědomili že právě síla rodinné firmy je něco výjimečného a začali jsme dávat charakter a jména našim parfémům podle našich nejbližších. Takto vznikly parfémy jako Elizabeth, Victoria, Lilian a další.

 


 

portrety-upraveno_5 

 ---

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: