NEFRITO® KLÁRA dámský parfém 50 ml

Parfém Klára je příjemná vanilková vůně, jež Vás laskavě obejme. Teplem dýchající vůně vanilky v kombinaci s exotickým mangem vykouzlí tak příjemný dojem, že druzí se už s Vámi, milou, spolehlivou a zodpovědnou dámou, nebudou chtít rozloučit. Okouzlete své okolí i Vy! ...celý příběh

 

HLAVA (první přivonění)

mango

SRDCE (voní další cca 3-4 hodiny)

jasmín, vanilka

ZÁKLAD (méně intenzivní tóny trvající dlouhou dobu)

santalové dřevo

 

IKONA_S_LASKOU

Předprodej
Kód: 380
1 599 Kč 1 321 Kč bez DPH
Kategorie: KOMPLETNÍ NABÍDKA
? Charakter vůně: Ovocné
nefrito klara
Novinka

hlava

HLAVA

Mango 


srdce

SRDCE

Jasmín, vanilka


zaklad

ZÁKLAD

Santalové dřevo

 

 

nefrito_klara


 

NEFRITO® KLÁRA dámský parfém 50 ml

 

Parfém Klára je příjemná vanilková vůně, jež Vás laskavě obejme. Teplem dýchající vůně vanilky v kombinaci s exotickým mangem vykouzlí tak příjemný dojem, že druzí se už s Vámi, milou, spolehlivou a zodpovědnou dámou, nebudou chtít rozloučit. Okouzlete své okolí i Vy!

Vanilková vůně, pojmenovaná po naší báječné Kláře, vykouzlí pohodou provoněnou atmosféru i Vám. Stejně tak, jako nám ji naše Klára přináší každý den.

Klára do NEFRITA nastoupila jako asistentka jednatelky, paní Michaely Čapkové. V současné době je to její pravá a zcela nezbytná ruka, která umí zařídit úplně všechno na světě – a my jí za to děkujeme! Tato milá a silná dáma je takové naše sluníčko. Okolí si nejprve ráda prověří, ale když zjistí, že může důvěřovat, je tu pro druhé na 100 %. Objeví-li se nějaká výzva, Klára se jí pevně chopí a dotáhne do zdárného konce. Když zrovna chvíli odpočívá a nerozvíjí další ze svých báječných nápadů, nejraději cestuje a jezdí na koni.

Všechny bezvadné vlastnosti naší Kláry jsme vložili do parfému. A tak při prvním přivonění ucítíte zralou chuť manga přinášející slunečně dobrou náladu. Stálá a výrazná chuť vanilky zase evokuje zodpovědnost a spolehlivost. A právě vanilka v kombinaci s drobnými, hravými kvítky jasmínu působí neodolatelně mile a inspirativně. Vzácné santalové dřevo tvořící pevný základ tohoto ovocně – květinového parfému jemně podpoří Váš laskavý přístup k druhým lidem, stálost a vytrvalost. Mějte i Vy krásné dny s naší Klárou!

 

 

 

---

NEFRITO®

Vždy jsme toužili po vlastním parfému.

Jsme rodinná firma založená roku 2014

Stejně jako parfém je složený z mnoha různých esencí i naše společnost NEFRITO® laboratories se skládá z mnoha různých osobností, které však dohromady vytváří harmonii. Postupně jsme si uvědomili že právě síla rodinné firmy je něco výjimečného a začali jsme dávat charakter a jména našim parfémům podle našich nejbližších. Takto vznikly parfémy jako Elizabeth, Victoria, Lilian a další.

 ---

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: