Rozbaleno NEFRITO® CHRISTINE dámský parfém 50 ml

Parfém Christine je určen pro sebevědomou bohyni, která si jasně jde za svým cílem a dobře ví, co chce. Zatímco při prvním přivonění ucítíte aromatické vůně divokých jahod a černého rybízu, po malé chvilce se jeho vůně změní na výrazné květinové tóny. Ovoce a květiny by jistě byly univerzální volbou, ale nenechte ...celý příběh 

 

HLAVA (první přivonění)

černý rybíz, jahoda

SRDCE (voní další cca 3-4 hodiny)

orchidej, jasmín, růže

ZÁKLAD (méně intenzivní tóny trvající dlouhou dobu)

pačuli z Indonesie, tonka fazolky, vanilka, karamel

 

ROZBALENÉ ZBOŽÍ (50 ml)       

 ✓ pouze rozbaleno (100% obsahu parfému) 

 ✓ plnohodnotná záruka na toto zboží

 

IKONA_S_LASKOU

Můžeme doručit do:
22.5.2024
Skladem
Kód: 372
2 000 Kč –20 % 1 600 Kč 1 322 Kč bez DPH
Kategorie: KOMPLETNÍ NABÍDKA
způsob nošení: těžký
převládají: ovoce
extra: obsahuje feromony
vhodný pro: ženu
? Obsah esenciálních olejů: 25%
? FEROMONY: ANO
? HLAVA: Černý rybíz, jahoda
? SRDCE: Orchidej, Jasmín, Růže
? ZÁLAD: Pačuli z Indonesie, Tonka fazolky, Vanilka, Karamel
NEFRITO CHRISTINE WEB
ZDARMAZDARMA 2 000 Kč –20 %

hlava

HLAVA (při přivonění)

černý rybíz, jahoda


srdce

SRDCE (voní další cca 3-4 hodiny)

orchidej, jasmín, růže


zaklad

ZÁKLAD (dlouho trvající tóny)

pačuli, tonka, vanilka, karamel

 

 

Christine_split_50-50


 

NEFRITO® CHRISTINE dámský parfém s feromony 50 ml

Parfém Christine je určen pro sebevědomou bohyni, která si jasně jde za svým cílem a dobře ví, co chce. Zatímco při prvním přivonění ucítíte aromatické vůně divokých jahod a černého rybízu, po malé chvilce se jeho vůně změní na výrazné květinové tóny. Ovoce a květiny by jistě byly univerzální volbou, ale nenechte se ale zmást! Základ parfému totiž tvoří velmi vzácné kořeněné vůně tonky a pačuli, které zkrátka nejsou pro každou, ale jen pro opravdu silnou a vyrovnanou ženu, která vždy v životě dosáhne toho, čeho chce.

 

Christine, jsi nepřehlédnutelná!

Christine je zcela výjimečný parfém, který nese jméno po naší velice úspěšné kolegyni, Kristýně, a naprosto přesně ji vystihuje – parfém totiž sama navrhovala. Pojďte se s námi tedy podívat, jaká Christine vlastně je.

Kristýna začínala v naší hradecké firmě ještě jako studentka. Již na začátku však bylo zřejmé, že má velkou odvahu, píli i ambice, protože bravurně zvládala jak studium, tak pracovní povinnosti. Od úplné píky, z nejnižší pozice, prudce postupovala po kariérním žebříčku, až se nakonec stala spoluzakladatelkou pražské pobočky NEFRITO, kterou již mnoho let úspěšně řídí. Kristýna je zcela nepřehlédnutelná žena, vysoká a statná, kterou si na první potkání ale dost možná nezamilujete. Když ovšem poznáte její měkké srdce, ochotnou ruku a naprosto spolehlivé jednání, je to žena, se kterou chcete trávit čas.

Parfém Christine tak naprosto přesně kopíruje naši skvělou Kristýnu. Při prvním přivonění dravé a pronikavé tóny výrazného ovoce a květin naprosto oslní Vaše smysly a zamotají Vám hlavu. Poté ale přichází spolehlivá, stálá a neměnná kořeněná vůně, získávaná z exotické rostliny pačuli. Afrodiziakální a zároveň zemitá vůně pačuli uvolňuje mysl každého, kdo ji ucítí. Vyvolává v nás příjemné hřejivé pocity, které dokáží perfektně harmonizovat s mrazivými zimními večery, při nichž odpočíváme v teple ohně u praskajícího krbu, kdy zažíváme atmosféru pohodlí a klidu.

Milé dámy a ženy, běžte za svým cílem! Nechte se omámit ovocem a pohladit kořeněnými, ale příjemně nasládlými vůněmi, v nichž se skrývá síla lva a zároveň něžné mateřské objetí, které nabízí právě parfém Christine.

 

---

NEFRITO®

Vždy jsme toužili po vlastním parfému.

Jsme rodinná firma založená roku 2014

Stejně jako parfém je složený z mnoha různých esencí i naše společnost NEFRITO® laboratories se skládá z mnoha různých osobností, které však dohromady vytváří harmonii. Postupně jsme si uvědomili že právě síla rodinné firmy je něco výjimečného a začali jsme dávat charakter a jména našim parfémům podle našich nejbližších. Takto vznikly parfémy jako Elizabeth, Victoria, Lilian a další. 


 ---

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: