Vedoucí promoakcí

Období adaptace (cca 3m – poznávání firemní kultury a filozofie)

Jako nový člen našeho týmu, bude Vaším úkolem se zezačátku naučit základní informace o firmě, ale i o našich produktech. Budete podporovat propagaci naší značky, což znamená zodpovědnost za perfektní vizualizaci jak na stánku i Vaší osoby. V pracovní den máme jasně daný dresscode (ne, džíny a mikina to opravdu nejsou).

Vaše školení bude probíhat na raním meetingu, kde budete trénovat s ostatními osobami v týmu.

 

Období učení (cca 3m – vzdělávací materiály, psychologie prodeje, umění leadershipu)

Každý pracovní den máme ranní meeting, kde si společně rozebereme pracovní den, popř. rozebereme téma z oboru Marketing, Psychologie, Management. Za co budete finančně ohodnoceni? Nefrito dbá nejen na kvalitu našich produktů, ale i zaměstnanců. Vaším úkolem bude spokojený zákazník informovaný o Nefritu. Naši zákazníci jsou velmi zvědavý, takže se Vás budou ptát na hodně otázek, na které Vy jim musíte dopodrobna odpovědět. Za celý den je potřeba postarat se minimálně o 25 zákazníků a kompletně je zahrnout informacemi o Nefritu.

 

Jak si nového kolegu/kolegyni představujeme?

Tato nabízená pozice souvisí s prací s lidmi, takže určitě je na začátek dobré, být obrněni dávkou trpělivosti. I když nebudete mít žádnou zkušenost s tímto oborem, rádi Vás provedeme kompletním školením, abyste práci kompletně zvládali, ale koho opravdu hledáme? Chceme, aby za Vámi byly viditelné výsledky, takže očekáváme opravdu někoho, kdo se do práce rychle ponoří, bude zodpovídat za své denní výsledky a bude hlavně TÝMOVÝ HRÁČ! Určitě budete hodnoceni také za Vaši týmovost, ale i za zpětnou vazbu od zákazníků, která je pro nás opravdu priorita n.1!. Vaše dokončené SŠ vzdělání a čistý trestní rejstřík je samozřejmostí v této práci. Budete mít nějaké návrhy na zlepšení fungování firmy, popř. prezentaci se zákazníky? Sem s nimi! Nefrito chceme posouvat na vyšší level!

 

Na co se k nám můžete těšit?

Máme férovou šéfovou, a i prima tým! Budete moci překonávat své hranice a hranice celého NEFRITA a soutěžit tak o zájezdy do zahraničí, popř. týmové výlety! Nenecháme tě na holičkách, takže každodenní podpora od vedení i od kolegů je samozřejmostí! No a to, že je výplata na účtu vždy včas, to nebudeme ani zmiňovat.

V NEFRITU se všichni podílíme na vývoji nových produktů a důležitých změn co se firmy týče a VY toho budete součástí! Vaší výhodou bude, pokud jste aktivní řidič, naše pracovní cesty jsou kompletně proplácené i s amortizací!

 

Jak probíhá výběrové řízení?

Vaše cesta Nefritem začne tím, že se nám do rukou dostane životopis s motivačním dopisem, díky kterému si Vás vybereme a pozveme na osobní schůzku s majitelkou pobočky či personální manažerkou. Vyhraďte si na osobní schůzku alespoň 30 minut. Na pohovoru Vám budou zodpovězené veškeré informace, co jste se na webu nedozvěděli.

V případě, že projdete výběrovým řízením, budete pozváni do druhého kola, kde Vás čeká tzv. training day, který je kompletně hrazený firmou.  Kompetentní osoba Vás provede celým pracovním dnem, již budete práci přihlížet, naučíte se základy, dle čeho naše kolegyně/kolegové pracují. Pokud Vaše vedoucí dne usoudí, že jste vhodný kandidát na tuto pozici, ještě ten den proběhne krátký test, při čemž manažerka posoudí, zda jste to Vy, kdo si zaslouží místo v našem týmu. V pozitivním případě sepíšeme ještě ten den pracovní smlouvu.

 

Chcete s námi tvořit českou značku a stát se úspěšným obchodníkem?

Přidej se do našeho týmu!