5 tipů jak vybrat správný parfém

5 tipů, jak vybrat ten správný parfém?

Pomůžeme Vám s výběrem vašeho nového každodenního společníka. Vybrat parfém není jednoduché, a proto jsme si pro Vás připravili těchto 5 tipů, které Vám zaručeně pomůžou s výběrem.

1. Je lepší vůně ovocná, květinová nebo kořeněná? Jaký typ vůně je pro mě nejvhodnější? 

Z našich zkušeností jsme zjistili, že květinové vůně více vyhovují ženám, kořeněné spíše mužům a ovocné jsou pak často unisex. Záleží však na pH (kyselosti, či zásaditosti) naší pokožky. To znamená, že ačkoliv složení parfému je stejné, ve spojení s každým z nás vytvoří jedinečnou kombinaci osobní vůně.

Připravili jsme pro Vás přehledné rozlišení parfémů dle jejich vlastností, intenzity a charakteru.

 

Prohlédněte si naše kompletní nabídku vzorků parfémů.

 

2. Má nějaký oblíbený? Kupujete parfém jako dárek?

Pokud kupujete parfém jako dárek, jistě se nechcete prozradit a už vůbec ne koupit vůni, která nebude partnerovi vyhovovat. Doporučujeme zjistit přibližnou skladbu parfému, který partner již používá. Nebo alespoň jeho základní charakteristku. U nás si pak jednoduše vyberete.

 

4. Mám parfém aplikovat na oblečení nebo na kůži? Jak budete vůni používat?

Pokud preferujete jemnější vůni po delší dobu, aplikujte parfém na oblečení. Takto vůně vydrží po několik dní a vy můžete měnit vůni spolu s oblečením. Naopak pokud parfém aplikujete přímo na kůži bude Vaše tělesné teplo parfém uvolňovat mnohem intenzivněji po celý den.

 

5. Jaký parfém na milostné setkání a jaký na pracovní schůzku? Při jaké příležitosti budete parfém používat?

Parfém je jako naše oblečení, pro různé příležitosti se hodí různé typy parfémů. Doporučujeme používat lehčí parfémy, pokud se budete pohybovat v místech, kde je větší množství lidí v uzavřenějším prostoru. Naopak pokud jste rádi sebevědomí a potřebujte zapůsobit a okouzlit nebojte se vůní plnějších.

 

Výjímečné chvíle plné vášně si žádají vyjímečný parfém. Vaše osobní kouzlo umocní parfém s feromony.  

 

Prohlédněte si naší kompletní nabídku vzorků.